1.série

1x01 - The Red Serpent

Úvod vyprávění se odehrává v gladiátorské aréně, kde neznámý thrácký vězeň sleduje krutou smrt svého druha. Z vyprahlého písku v Capui se v myšlenkách vrací domů, do thráckých lesů. Před několika...
>>

1x02 - Sacramentum Gladiatorum

Zotročen v gladiátorské škole se musí nově pokřtěný Spartakus snažit potlačit svou touhu po pomstě, jelikož mu jeho nový pán slibuje opětovné shledání se svou ženou Surou.
>>

1x03 - Legends

Přestože Spartakus uspěl při výcviku a je nyní pokládán za gladiátora, jeho nespoutaný přístup a vytrvalá snaha spatřit opět svou ženu ho izolují od zbývajících gladiátorů a Doctora.
>>

1x04 - The Thing in the Pit

Po zostuzení v aréně proti Crixusovi je Spartakus nucen bojovat v jámách. Batiatus, rozhodnutý vydělat na Spartakovi, může být ohrožen, pokud jeho dluhy nebudou splaceny.
>>

1x05 - Shadow Games

Batiatovi se nabízí neopakovatelná gladiátorská příležitost. Spartakus a Crixus musí překonat vzájemnou nevraživost a bojovat jako tým proti legendárnímu a dosud neporaženému protivníkovi.
>>

1x06 - Delicate Things

Se slávou a bohatstvím, kterou Spartakus sklidil za jeho vítězství v aréně, to vypadá, že jeho dlouho požadovaná odměna mu bude dopřána, když ho Batiatus informuje, že se opět shledá se svou ženou.
>>

1x07 - Great And Unfortunate Things

Zdolán tlakem Batiatovi kontroly, má Spartakus před sebou rozhodnutí, nechat svou minulost za sebou a převzít plášť gladiátorského šampiona nebo zemřít.
>>

1x08 - Mark Of The Brotherhood

Batiatus nakupuje v průběhu aukce skupinku otroků, kterou hodlá vycvičit jako gladiátory a uvažuje o prodání Crixuse.
>>

1x09 - Whore

Batiatus sděluje novinu, že Spartakus bude k službám nejbohatší ženě v Římě.
>>

1x10 - Party Favors

Na počest Numerionových narozenin jsou Spartakus a Crixus nasazeni k boji v exhibičním utkání, ale Crixus je zaměřen na krev.
>>

1x11 - Old Wounds

Spartakus se pohybuje na hraně. Mezitím Batiatus plánuje pomstu proti svým nepřátelům.
>>

1x12 - Revelations

Lucretia a Batiatus vyčkávají na přijezd Glabera se záměrem získat jeho přízen, mezitím Spartakus zaměřuje svou pozornost na plán pomsty.
>>

1x13 - Kill Them All

Spartakův vztek vrcholí v ohromujícím finále sezóny.
>>

Vyhledávání